Продавець ООО ТД "Здоровый Продукт" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
1 відгук
+380 (67) 287-00-70
Натуральные пищевые красители и ингредиенты в Украине

Серія натуральних харчових барвників FruitMax

Серія натуральних харчових барвників FruitMax

Все частіше споживачі приділяють більше уваги якості придбаних продуктів – це викликано трендом здорового способу життя, трендом, який сьогодні чітко простежується у всіх сферах людського життя. Динамічно зростаючий попит на здорові продукти підтримують і ті, хто хоче стати здоровішими, і ті, хто веде здоровий спосіб життя постійно. Тенденція, яка полягає в тому, що споживачі віддають перевагу здоровому харчуванню, бажає знати все про якості інгредієнтів і про їх походження, росте на очах – саме тому покупець, перш ніж покласти товар у кошик, все частіше вникає в опис на етикетці.

Акцентування в інформації для споживача, спрямоване на дані про вміст консервантів – сьогодні пройдений етап, все більше значимості набуває «еко» етикетка товару, яка свідчить про відсутність шкідливих інгредієнтів як таких. Міркування з цього наступне – сучасний продукт повинен мати якомога менше штучних (хімічних) компонентів, або, як кажуть споживачі «товар без Е-шок». У цьому сенсі, лінійка натуральних харчових барвників FruitMax абсолютно відповідає очікуванням виробників щодо маркування продуктів, і, як наслідок, споживачів, в плані наявності «здорових» інгредієнтів. Особливим чином слід зазначити ключова перевага фарбувальних пігментів FruitMax – вони натуральні і володіють відмінною фарбувальної здатністю, тим самим імітуючи колір безлічі фруктів і овочів. Шляхом стандартного віджиму і концентрації або екстракції вони виробляються з рослинної сировини.

Лінійка натуральних харчових барвників FruitMax швидко завоювала популярність серед виробників, незважаючи на те, що є відносно новою. Особливу популярність серія натуральних харчових барвників випробувала на собі від виробників напоїв та кондитерських виробів, де основу аудиторії складають діти. У випадку з серією натуральних барвників FruitMax, фраза «забарвлене червоним буряком» є вичерпною сама по собі і відповідає очікуванням споживача щодо «природності». Натуральні харчові барвники данной серии включают в себя обширную палитру оттенков имитирующих цвет настоящих овощей и фруктов, применяемых при производстве фруктовых наполнителей, кондитерских изделий, выпечки и напитков, этим и обусловлено «фруктовое наименование» в названии красителей. С точки зрения покупателя, такая интуитивная связь оправдана, поскольку это позволяет целостно воспринимать цвет и вкус продукта, объединив понятия в единое целое. (смотрите таблицу)

Линейка натуральных пищевых красителей FruitMax включает четыре основные группы ингредиентов, представляющих красно-фиолетовые, желто-оранжевые, зелёные и коричневые оттенки. Миксы из различных видов сырья явили миру более 30 ярких оттенков натуральных красителей, которые применимы при производстве всевозможных продуктов.  При этом большинство натуральных пищевых красителей FruitMax имеют уникальный цвет и высочайшую стойкость в конечном продукте, делая их более интересными для производства в смысле стабильности и насыщенности. Благодаря высокой концентрации окрашивающих пигментов, линейка натуральных пищевых красителей FruitMax влияет на увеличение себестоимости продукции лишь незначительно, создавай при этом добавленную стоимость товара за счет уникальных свойств и имиджа «здорового» продукта. Несомненно, используя натуральные красители данной серии, равно, как и других ингредиентов, нужно учесть тонкости производственного процесса, взаимодействия содержимого рецептуры и прочие параметры.

Натуральні харчові барвники серії FruitMax застосовні практично для всіх продуктів. Як приклад, пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

Натуральні харчові барвники для желейних цукерок

Натуральні харчові барвники для карамелі

Натуральні харчові барвники для драже

Натуральні харчові барвники для жувальних цукерок

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner